mgr Anna Golan

psycholog, seksuolog kliniczny.

Posiada certyfikat Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

W prowadzonej terapii zajmuje się między innymi psychoterapią osób cierpiących z powodu problemów w życiu seksualnym, uzależnionych od pornografii, doświadczających kryzysu w układach partnerskich i rodzinnych, przygotowujących się do ujawnienia orientacji psychoseksualnej, potrzebujących pomocy psychologicznej jak i zainteresowanych rozwojem osobistym, definiowaniem własnej tożsamości i rozwijaniem kompetencji interpersonalnych. Pracuje z osobami w sytuacjach kryzysowych, uwikłanymi w destrukcyjne związki, pragnącymi rozwijać asertywność. Wspiera osoby, które postanowiły być szczęśliwe i wykorzystywać sto procent swoich możliwości. Prowadzi także terapię par i małżeństw.

Jest konsultantką ds. rozwiązywania problemów HIV/AIDS (certyfikat Krajowego Centrum ds. AIDS), posiada również doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi. Należy do Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

Ukończyła wiele kursów specjalistycznych:

– Poznać i zrozumieć swój związek: poznawczo behawioralna terapia par i małżeństw,
– Coaching, Fundacja Benevoliana,
– Kurs Pomocy Psychologicznej w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA,
– “Seksuologia Społeczna”,” Diagnostyka seksuologiczna dla psychologów” – Centrum medyczne kształcenia podyplomowego,
– Szkolenie ze streetworkingu zorganizowane przez Krajowe Centrum ds. AIDS i Stowarzyszenie Lambda Warszawa,
– Szkolenie z zakresu ADHD zorganizowane przez Centrum Terapeutyczne SWPS,
– Szkolenie w placówkach zapobiegania, leczenia i pomocy osobom uzależnionym od środków psychoaktywnych prowadzone przez Poradnię Profilaktyki i Terapii Uzależnień Monar.

Jest autorką wielu publikacji z dziedziny psychologii. Współpracuje z pismami “Charaktery” i “Neuropozytywni”. Jako ekspert współpracowała między innymi z pismami “Olivia” i “Shape”, z serwisami zdrowy-seks.pl, zwierciadlo.pl i vumag.pl, gazeta.tv, Wirtualną Polską, Programem 1 Polskiego Radia, radiową Czwórką, telewizją Superstacja, TVP, TV4 oraz TVN.

Kontakt